Klimatizace SUMMIT

Summit FH6

Hitachi mono split systém „tepelné čerpadlo“ řada FH6 o výkonu od 2,5 kW do 5,0 kW s vnitřními nástěnnými jednotkami. Kondenzační jednotka vybavena DC inverter PAM řízením s DC Scroll nebo Twin Rotary kompresorem pro maximální efektivitu výkonu. Nejvyšší COP do 4.31 (AA) v chlazení a 4.30(AA) v topení. Nízký hluk vnitřní jednotky pod 20dBA ve sleep modu. Provoz chlazení pod -10C °a provoz topení pod -15°C teploty venkovního vzduchu. Auto restart do předchozího nastavení. Omyvatelný uhlíkový a antibakteriální vzduchový filtr. 24-hodinový časovač na IR dálkovém ovladači. Ekologické chladivo R410A.

Technická dokumentace

 

 

 


Summit YH5

Hitachi mono split systém „tepelné čerpadlo“ řada YH5 o výkonu od 6,0 kW do 8,0 kW s vnitřními nástěnnými jednotkami. Kondenzační jednotka vybavena DC inverter PAM řízením s DC Scroll nebo Twin Rotary kompresorem pro maximální efektivitu výkonu. Nejvyšší COP do 4.46 (A) v chlazení a 4.42(A) v topení. Nízký hluk vnitřní jednotky pod 20dBA ve sleep modu. Provoz chlazení pod -10C °a provoz topení pod -15°C teploty venkovního vzduchu. Auto restart do předchozího nastavení. Omyvatelný uhlíkový a antibakteriální vzduchový filtr. 24-hodinový časovač na IR dálkovém ovladači. Ekologické chladivo R410A.

Technická dokumentace

 

 

 


Summit WX8 – Cut Out

Hitachi mono split systém „tepelné čerpadlo“ řada WX8 o výkonu od 2,5 kW do 5,0 kW s vnitřními nástěnnými jednotkami se vyznačuje novým designovým řešením ve dvou barevných provedeních (bílo-stříbrná, béžovo-hnědá). Kondenzační jednotka vybavena DC inverter PAM řízením s DC Scroll kompresorem pro maximální efektivitu výkonu. Nízký hluk vnitřní jednotky pod 20dBA ve sleep modu. Provoz chlazení pod -10C °a provoz topení pod -15°C teploty venkovního vzduchu. Auto restart do předchozího nastavení. Samočistící funkce pomocí vysušení Nano-Titanium filtru, Plasma a nerezový filtr s antibakteriální funkcí. 24-hodinový časovač na IR dálkovém ovladači. Ekologické chladivo R410A.

Technická dokumentace

 

 

 

 


Klimatizace MONOZONE

Monozone

Kondenzační jednotky Hitachi mono split systému „tepelné čerpadlo“ řada NH5 o výkonu od 2,5 kW do 5,0 kW s DC Inverter kompresorem, spolu s DC Inverter PAM technologií řízení, umožňuje dosáhnout vysokého výkonu při nízkých nákladech na provoz. Tento systém řízení také umožňuje extrémně citlivou a přesnou regulaci vnitřní teploty v místnostech a nabízí pozoruhodně nízký hluk zařízení. Výrobní řada zařízení byla navržená pro provoz chlazení pod -10° C a provoz topení pod -15°C. Auto restart do předchozího nastavení. Chladivo R410a.

Technická dokumentace


Multizone

Kondenzační jednotky Hitachi multi split systému „tepelné čerpadlo“ řada QH5 o výkonu od 4,0 kW do 12,6 kW s jedním nebo dvěma DC Inverter kompresory, spolu s DC Inverter PAM technologií řízení, umožňuje dosáhnout vysokého výkonu při nízkých nákladech na provoz. Tento systém řízení také umožňuje extrémně citlivou a přesnou regulaci vnitřní teploty v místnostech a nabízí pozoruhodně nízký hluk zařízení. Výrobní řada zařízení byla navržená pro provoz chlazení pod -10° C a provoz topení pod -15°C. Auto restart do předchozího nastavení. Chladivo R410a. Možnost napojení 2 – 6 vnitřních klimatizačních jednotek HITACHI určených pro tuto výrobní řadu.

Technická dokumentace